ВСТАНОВЛЕННЯ АКВАРІУМА

Після обговорення та узгодження усіх деталей по комплектації майбутнього проекту акваріумної системи ми переходимо до безпосереднього встановлення  акваріума , допоміжного обладнання та аксесуарів . Встановлення акваріума найскладніший процес і від того на скільки злагоджено було проведено запуск системи буде залежати стабільність її подальшої життєдіяльності .

 
 Процес встановлення акваріума під назвою "After rain" 

Зі слів майбутнього власника акваріума було зрозуміло , що підводний ландшафт повинен виглядати як весняний свіжий ліс, з бурхливим різнотрав'ям . На основі його побажань було створено ескіз акваріума . 

Обслуговування акваріумів Івано-Франківськ
Далі були пошуки необхідних декорацій та їх обробка для встановлення в акваріум. Підготовка акваріумного обладнання. 

В день запуску на місці  встановлювались  елементи освітлення ( кріплення та світильники ) , тумба , осмотичний фільтр з накопичувальним баком та сам акваріум.


Відміряємо пропорційно ескізу місця розташування елементів декору ( гілки дерев , каміння )


Декоруємо мохом гілки.


Визначаємо положення кожного декоративного елемента відповідно до ескізу.


Увага приділяється найдрібнішим деталям композиції.


Останні поправки.


Підготовка великої кількості водних рослин для висаджування в акваріум замовника . 


Вигляд акваріума одразу після висаджування рослин , заливання води та підключення усіх систем життєдіяльності акваріума ( освітлення , подача вуглекислого газу, фільтрація )  


Такий вигляд акваріума через кілька місяців можливий тільки після  професійного обслуговування та використання акваріумної продукції провідних світових брендів. Фотографія акваріума зроблена професійним обладнанням для участі в міжнародних конкурсах . 


Для отримання інформації про вартість   послуг AQUAREAL з встановлення  акваріума  перегляньте  розділ вартість послуг   чи зв'яжіться з нами .